yağmur nin ninja suikastçı egzersiz yapmak nasıl

Ninja Assassin’i ya da bunun için herhangi bir tanıtımı gördüyseniz, Rain’in ultra ripped body’inin farkına varmadınız ve “Bu sıska çocuk banderi nasıl yırtıldı” diye merak ettiniz.

Yağmur, 300’deki aktörlerin yaptığı gibi, “devre eğitimi” adı verilen egzersiz türündeydi. Bu tip egzersiz yapmak için fazla ekipmana ihtiyacınız yok. Bir spor salonuna gitmeyi göze alamazsanız, ayarlanabilir ağırlıklı bir çift dambıl ve bir kaldırma çubuğu yeterli olacaktır. Yani bir spor salonuna katılın ya da mağazaya koşup aletinizi alın.

Bir devre rutini gerçekleştirmek için dinlenmeden bir egzersizden diğerine geçmeniz gerekir. Bir tam devren sizi sınırınıza itmeli ve size yorgun düşecektir. Yapabildiğini bildiğiniz bir devrenizi planlayın ve sizi sınırınıza kadar zorlar. Örneğin, iyi uyum sağlamışsanız, 25 adet pull-up, 50 psuh-up, 50 adet squats, 25 adet curl, 25 adet askeri pres, 25 adet bacak kaldırıcısı, 50 adet cırcır, 50 adet bükülmüş sıra ve 50 adet dambıl tezgah presleri; 25-30 libre dambıl çifti kullanıyor.

Her gün, devre 3 – 5 kez gerçekleştirin. Her seferinde, yoğunluğu arttırmaya ve işleri biraz değiştirmeye çalışın.

Sonra saf kardiyoya odaklanmanız gerekir. Devrenizi gerçekleştirmediğiniz günlerde kardiyo egzersizi 30-45 dakika aralıklarla egzersiz yapın. Bunu yaklaşık% 50 koşu ile yapın ve daha sonra% 95’e yükselerek% 50’ye geri dönün vb. Yapın. Bu, daha fazla yağ yakacak ve istikrarlı bir tempoda koşu yapmaktan daha fazla kas inşa edecektir.

Elbette, diyetinizi de değiştirmeniz gerekecek. Yağmur, Ninja Assassin için eğitim alırken sadece tavuk ve sebze yediğini söyledi. Biri tavuğunun ızgara edildiğini ve sebzenin buğulanmış olduğunu varsaydı. Ayrıca tüm şekeri diyetinden yok etti; şeker değil, şeker değil. Vejetaryen iseniz tavuk yerine tofu veya yumurta akıları kullanabilirsiniz.

Dedication son derece önemlidir! Birkaç hafta ila bir ay içinde sonuçları görmeye başlamalısınız, ancak orada durmayın, devam edin!