tıbbi yardımcı bir externship nasıl bulunur

ABD Çalışma İstatistikleri Bürosuna göre, tıbbi asistanlardan 2006-2016 yılları arasında yüzde 35 artış gösteren en hızlı büyüyen meslekler arasında yer alması bekleniyor. Tıp asistanlarına yönelik eğitim programları, ABD genelindeki ticaret okullarında ve topluluk kolejlerinde sunulmaktadır ve eğitimin bir parçası olarak, öğrencilerin tıbbi bir yardımcı externship bulması ve tamamlaması gerekmektedir.

Externship gereksinimlerini öğrenirler. Externship sırasında tamamlamanız gereken saat sayısı, bir externship’te çalışmanız için ne zaman hazır olduğunuza dair kişisel zaman çizelgesi ve okulunuzun externship supervisor için gereksinimleri, bir externship’i tamamlamak için bir yer aramaya başlamadan önce bilmeniz gereken şeylerdir . Bu bilginin bilinmesi, doğru tesisi bulmada yardımcı olabilir.

Klinik eğitmenle konuş. Her okul, önceki yıllardan öğrencilerinin tıptaki yardımcı externship’lerini yaptıkları klinik yerlerin bir listesini tutar. Bu liste sıklıkla, externship deneyiminizi denetleyecek olan klinik eğitmenle birlikte tutulmaktadır. Bu eğitmenle konuşabilir ve topluluğunuzdaki veya bölgenizdeki sağlık kuruluşlarının ve hekimlerin sizi hangi cinsten almaya istekli olabileceğini görmek için listeyi edinebilirsiniz.

Doktor ofislerine sorunuz. Tıbbi asistanların çoğunluğu ABD Çalışma İstatistikleri Bürosuna göre doktor ofislerinde çalıştığı için, bu, bir tıbbi yardımcı externship ararken başlamak için önemli bir yer. Öğretmeninizden aldığınız listeden doktorlarla başlayın; çünkü fikri daha önce externships’e sponsor oldukları için bu fikirden daha hoşnut olabilirler. Bununla birlikte, bir tıp asistanı isteyebileceği, ancak externship programından habersiz oldukları için listedeki diğer doktorlarla iletişim kurmaktan korkmayın.

Mezunlardan programa sorun. Tıbbî yardım programından mezun olan herhangi bir mezun biliyorsanız, onlardan neyi önerdiklerini sorabilirsiniz. Size tıp asistanlığı atış yerini nerede yaptıklarını söyleyebilir ve kendinizinkini yaparken neler bekleyeceğiniz konusunda size bilgi verebilirler. Buna ek olarak, şu anda bir doktor veya sağlık kuruluşu için bir tıp asistanı istihdam edildiyse, mevcutsa iş yerinde bir externship almanıza yardımcı olabilirler.

Yerel kar amacı gütmeyen kuruluşlarla görüşün. Bazı kâr amacı gütmeyen kuruluşlar, halka ücretsiz veya indirgenmiş sağlık hizmetleri sağlayan klinikleri çalıştırmaktadır. Bu organizasyonlar genellikle klinikte hemşire ve doktor eksikliği yüzünden karşılaştıkları zorlamayı hafifletmeye yardımcı olduğu için tıbbi yardım ekstansiyoları sağlamaktadır.

Sözcüğü ailesi ve arkadaşları ile paylaşın. Tıbbî yardım uzmanlığı arıyorsanız, bir reklam bulmanız faydalı olabilir. Aile ve arkadaşlar doktorlara ve uygulandıkları alanda externship’inizi tamamlamanız için istekte bulunabileceklerini bildikleri tıp alanındaki diğer profesyonellerle iletişime geçebilir.