sıcak limon suyu ile nasıl çabucak

Hızlı limon suyu da ana temizlik olarak bilinir. Limon suyunun hızla kan basıncını düşürebileceğini, şeker hastalığını dengeleyebileceğini, lekelenmiş cildi temizlediğini ve tabii ki ağırlığı döktüğünü iddia ediyorlar. Bununla birlikte, temizlemeye başlamak hafifçe alınması gereken bir şey değildir. İçeriği basit ve kolay monte edilmekle birlikte, özellikle de açlığa yeni başlıyorsanız planlamayı, güçlü arzuyu ve zihinsel kararlılığı sopa ile birleştirmeyi gerektirir. İşte sıcak limonlu su ile vücudunuzu nasıl hızlı temizleyeceğiz.

Hızlı limon suyuna başlamadan önce doktorunuza danışın. Hamile veya hemşirelik yapıyorsanız devam etmeyin. Her ne kadar güvenli olduğu biliniyorsa da ve birçok kişi bu temizliği, mevcut tıbbi durumların belirtilerini azaltmaya yardımcı olmak için kullanıyor olmasına rağmen, hızlı başlamadan önce doktorunuza danışarak dikkatli olmasını ertelemek en iyisidir.

Yaklaşık yarım limon sıkın, 2 çay kaşığı. akçaağaç şurubu ve bir tutam toz biber (yaklaşık 1/10 torb.) 10 oz. ılık filtrelenmiş su bardağı. Iyice karıştırın ve için.

Süreci günde birkaç kez tekrarlayın. En az altı adet 10 oz tüketmelisiniz. gün boyunca limon, şurup ve cayenne karışımının bardakları. Sıvı tüketimini gün boyunca eşit bir boşluk bıraktığınızdan emin olun çünkü sıcak su limonunda hızlı olan tek beslenme kaynağınız olacaktır. Bununla birlikte, istediğiniz kadar su içebilirsiniz.

En az 10 gün sıcak limon suyunu hızlı tutun. Bu türden tecrübeli bazı insanlar 30 gün boyunca onda kalır. Bununla birlikte, eğer bu ilk seferinizse, sağlığınızda önemli bir gelişme ve kiloda bir azalma görebilmeniz için 10 gün yeterlidir.

Hızlı yavaş yavaş sonlandır. 11. günde, yerel bir restorana gidip gördüğünüz her şeyi yemeniz önerilmez. Bu, son 10 gün içinde gerçekleştirdiğiniz her şeyi geri alacaktır ve sindirim sistemi, bu kadar büyük miktarda yiyecek için hazır değildir. Hızlı sonra ilk gününde, su meyve suları gibi çok sıvı tüketin. Hızlı limon suyundan sonraki ikinci günde, sıcak et suyu hazırlayın. Meyve, sebze ve salatalar sunmadan önce üçüncü güne kadar bekleyin. Işık tutmaya dikkat edin ve vücudunuzun akın etmesine izin verin.

İlk defa olursanız, hızlı ilk birkaç gününüzde her zamanki yoğun programınızdan birkaç gün ayırmanız en iyisidir.