leprechaun nasıl bulunur

Leprikonlar İrlandalı perilerdir ve her biri antik altın bir kap korur. Bir leprechaun bulursanız ve yakalarsanız, altın tenceresini vermeniz gerekir. Leprechaun’lar bulmak zor, ve bir kere bulursan çok zorlar. Bir leprechaun bulmak için, onları mümkün olduğunca çok şey bilmelisin. Bir leprechaun bulursanız, çok kurnaz oldukları için altının tenceresine gelene kadar gözlerini ona tutmaya özen gösterin.

“Leprechaun” ismi, Ayakkabı terimi anlamına gelen İrlandalı bir terimden türetilmiştir. Deri ayakkabı önlükleri ve şapkalı şapkalar giymiş küçük erkekleri arayın.

Bir leprechaun bulmak için yere düşük bakmak gerekir. Tam yetişkin leprechaun’lar yaklaşık iki metre boyundadır.

Leprikonlar mızmız eğilimindedir, bu yüzden çok huysuz görünen küçük insanlar arayın. Ayrıca, oldukça düşmanca davranma eğilimi gösterirler. Muhtemelen insanlar her zaman onları yakalamaya ve altınlarını almaya çalışıyorlar.

Leprikonlar çok uzun zamandır dolaşıyor, bu nedenle çoğunun çok yaşlı. Küçük, huysuz ve yaşlı insanlara dikkat et.

Leprikonlar likörlerinden hoşlanırlar ve sık sık sarhoş olurlar, bu yüzden eğer küçük, huysuz, yaşlı ve sarhoş bir adam görürseniz, o bir leprechaun olabilir.

Gerçekten bir leprechaun bulmak istiyorsanız, daima küçük bir çekiç dokunuşunun sesini dinlemelisiniz. Leprechauns ayakkabıcı oldukları için, ayakkabı yaparken ve ayakkabı tırnaklarına dokunmak için biraz zaman harcıyorlar.

Leprikonlar gün boyunca ayakkabı yapabilir, ancak gece boyunca gerçekten vakit geçirmekten hoşlanıyorlar. Leprikonlar hayvanları kemer takmak ve gece boyunca onlara binmek için biliyorlardı, bu yüzden geceleri bir köpek, keçi, koyun veya tavuk görürseniz sırtında bir leprechaun olup olmadığını kontrol edin.