kırmızı robin’de nasıl sağlıklı yiyeceksin

Lokantalarda sağlıklı yemek yemesi zor olsa da, Red Robin bazı nispeten diyetle dost seçenekleri sunuyor. Rahat yemek restoranında yemekleri diyet planınıza uyacak şekilde değiştirmenize yardımcı olan Özelleştirici adlı etkileşimli bir araç bulunur. Aracı kullanırken Red Robin’i ziyaretinizden önce biraz çalışmanızı gerektirir; bu, yemek deneyiminizin tadını çıkarmanıza yardımcı olabilir.

Daha sağlıklı yemeye çalışıyorsanız, Keep It Simple veya Simply Grilled, Red Robin’de en iyi burger tarzı seçenek olabilir. Simply Grilled Chicken Burger, Keep It Simple Burger’den daha düşük kaloridir fakat sodyum ve karbonhidratlar açısından yüksektir.

Kızıl Robin’deki burgerler gibi Simply Grilled Chicken Salad sağlıklı yemeye çalışırken iyi bir seçim yapar. Sarımsaklı ekmek, croutons veya peynir olmadan salata istemek suretiyle kalorileri, karbonhidratları ve sodyum içeriğini hafifletmek için bazı değişiklikler yapın. Bu özelleştirilmiş salata 324 kalori, 6 gram yağ, 42 gram karbonhidrat, 7 gram lif, 31 gram protein ve 628 miligram sodyum içermektedir.

Kızıl Robin’de Çorba ve Yan Salatası menüsünü kullanarak bir yemek hazırlamayı düşünün. Tavuk Tortilla Çorbası veya Biber bir bardak düşük kalorili seçenekler yapmak, ancak sodyumda yüksek.

Burgerler genellikle patates kızartmasıyla gelir, ancak sağlıklı yemeye çalışıyorsanız, atlamaktan daha iyisindir. Kırmızı Robin yan salata ikame etmenin yanı sıra 32 kalorilik, 6 gram karbonhidrat, 3 gram elyaf, 3 gram protein ve 31 miligram sodyum içeren Buharlı Brokoli’yi de sunuyor.