Fazoli’nin nasıl sağlıklı yiyeceksiniz

“Hızlı, taze, İtalyan.” 31 eyalette 315 konumu olan, İtalyan aile tarzı bir restoran olan Fazoli’nin sloganı budur. Bu adımları izlerseniz, Fazoli’s’de yemek yiyince akıllı seçimler yapabilir ve sizin için de iyi olan İtalyan yemeklerinin tadını çıkarabilirsiniz.

Bir salata seçin. Fazoli Kullanıcı Tavuk ve Meyve salatası sadece 220 kaloriye sahiptir ve Chicken BLT Ranch salatası sadece 270 kaloriye sahiptir.

Panini sipariş et. Izgara Tavuk Panini’nin 440 kalorisi, Four Cheese & Domates Panini’nin 500 kalorisi var.

Küçük bir makarna kabı seçin. Marinara soslu küçük makarna, penne veya fettuccin’in her biri sadece 450 kalorisi var. Et soslu küçük ziti sadece 480 kadardır.

Bir salata ile giderseniz, salata sosu veya croûton’lara kaloriye eklediğinizden emin olun. En iyi seçenek, sadece 25 kalorilik yağsız İtalyan sosu ya da 60 kalori ile yağsız Bal Hamuru sosu. Bir paket croûton 70 kalori içerir.

Bir dilim pizza ve yan salatayı birleştirin. Cheese Pizza 270 kalori bir dilim ve acıkmak 310 kalori bir dilim. Bir dilimi 25 kalorilik bir Bahçesi Yan Salatası veya 40 kaloride Sezar Yan Salatası ile birleştirebilirsiniz.

Fazoli’nin Orijinal Cheesecake’sinden bir parça ayırın. 290 kaloride bir dilim, menüdeki en düşük kalorili çöl.

Bir salata seçin. Chicken BLT Ranch sadece 13 karbonhidratlı, Tavuk ve Meyve Salatası ise 28 var.

31 karbonhidratta bir dilim pizzayı 4 karbonhidratta bir yan salata ile birleştirin.

Topingleri kendiniz sipariş edin. Köfte siparişi sadece 6 karbonhidrat içerir ve Biberli Tavuk veya Sarımsaklı Karideslerin her biri sadece 1 karbonhidrat içerir. En yüksek miktarda karbonhidrat ile tepesi Brokoli ve Domates sadece 7 karbonhidrattır.

En düşük karbonhidratlı makarnayı, 43 karbonh köfte Meat Lasagna’yı deneyin.

Bir salata ye. Tavuk ve Meyve salatası sadece 1.5 gram yağ içeriyor. Salata soslarının hepsinde 4 gram ya da daha az yağ var.

Bir makarna kasedini seçin. Marinara soslu küçük makarna, penne veya fettuccin’in her biri sadece 2,5 gram yağ içeriyor. Normal bir boyuta yükseltin ve hala sadece 4 gram yağ içerir.

Sadece 8 gram yağ için Izgara Tavuk Panini’yi deneyin.

Limonlu Ice Drinks’in yağsız tadını çıkarın.

Makarna kaselerinize toppings eklerken, 70 kaloride Biberli Tavuk, 45 kaloride Brokoli veya 50 kaloride Brokoli ve Domates seçin.

Salatanız için düşük karbonhidrat sosu için en iyi bahisleriniz sadece 2 karbonhidratlı Çiftlik veya Lite Çiftlik veya 1 carb’lik Sezar’dır.

Herhangi bir sıraya Kuru Breadstick veya Caesar Side Salatası ekleyin ve sadece 2 gram yağ ilave edin. Çok sağlıklı bir Garden Side Salatası yağsızdır.

Yalnızca 1 ek gram yağ için Biber Tavuğu, 2 gram yağ için Brokoli veya yağsız Sarımsak Karidesini ekleyin.

Unutmayın, her gram yağ 8 kaloraya eşittir.