çiftler öpüşme çizmek nasıl

Sanat biçiminde öpüşmenin romantik anını yakalayın. Öpüşen çiftlerin çizilmesi, insan kafasını çizme ve insanların öpüşme sırasındaki etkileşimini başka bir kafa ile doğru bir şekilde gösterme yeteneğini gerektirir. İnsanlar öpüştüğünde dudakların nasıl kilitleneceğine dair bir bilgi faydalıdır. Öpüşmenin asıl deneyimi de zarar vermez. Öpüşme insanının görüntüleri çoğunlukla çizgi romanlarda veya diğer görsel hikaye anlatımlarında kullanılır. Öpüşen görüntüler sadece portreler değil, iki kişinin biraraya gelip izleyicilerin duygularıyla meşgul olan bir hikayeyi anlattığı sahnelerdir.

Öpücüğün gösterileceği açıya karar verin. Öpücük bir profil görünümü için yan taraftan görüntülenecek mi, yoksa öpücüğün başlarından birinin arkasından mı olacak? Çiftlerin kafaları için daire çizin. Daire etrafında kavisli merkez çizgiler çizerek üç boyutlu görünmelerini sağlayın. Yatay bir orta çizgi ve dikey bir orta çizgi çizin. Yatay merkez çizgisinde gözleri çizin ve burunlar dikey bir çizgi üzerinde çizin. Burun alt kısmının hemen altında bir tane daha yatay merkez çizgi oluşturun. Dudakları bu satıra yerleştirin.

Davayı gözlemleyerek ve / veya eyleme katılarak öpüşen çift oluşturun. Öpüşme sahneleri çoğunlukla, “Manga çizmek için nasıl: Çiftler” başlıklı kitapta belirtilen üstten görülen yüz ile alttan görülen bir yüzyılın bir kombinasyonudur. Bu neredeyse her zaman doğrudur, çünkü birini öpmek için, başkasını burun darbesinden kaçınmak için genellikle başınızı bir yana çevirmeniz gerekir. Başlarınızdan birini dik olarak çizin ve diğerini bir tarafa çekin. Düz profil görünümde bu belirgin değildir, ancak yine de görülüyor çünkü bir kişinin burnu daima diğerinin önünde görünüyor.

Bir temel kurala uyarak dudakları düzgün bir şekilde birbirine geçirin – öpüşürken bir kişinin üst ve alt dudakları aynı anda görülmez. Sabit bir noktadan bakıldığında, her bir kişi için yalnızca bir dudak görebilirsiniz. Bir kızın üst dudak çizin ve adamın alt dudak çizmek zorunda kalacaklar. Kızın yüzü adamın üst dudak görünümü engeller. Ayrıca, diğerleri gizleneceği için, yalnızca tam olarak bakılan bir burun çizilebilir. Fotoğraf referansını kullanın ya da kendinizin ve diğer önemli öpücüğünüzün fotoğrafını çekin.