ağzı çizmek nasıl

Tam parlak parlak dudaklar, gerçek hayatta sahip oldukları kadar çizmek zordur. Dudakları simetrik hale getirmek zor olabilir, ancak adım adım bir işlem alarak ve orantı tekniklerini kullanarak, tam parlak parlak dudaklar çekilebilir.

Ips’in nerede olacağını belirtmek için düz bir çizgi çizin. İfadenizi belirtmek için satırları yukarı veya aşağı eğinleyebilirsiniz.

Çizginin altındaki daire hafifçe bittiğinde ortada bir daire çizin. Orta daire kenarında ve bunun biraz üstünde ikincil daireler çizin.

Çizgileri resimde gösterildiği gibi çizin; bu çizgiler dudakları oluşturmuştur. Çizgilerinizi çizerken dört daireyi takip edin.

“Kırışıklık çizgilerini” çiz. Bu çizgiler dudaklarına gerçekçi bir görünüm verir. Belirtildiği gibi, dudakların üst kısımları yukarıya doğru eğik çizgiler çizilmelidir.

Küçük tortillion’unu al ve çizgilerini harmanla. Gölgelendirme için tortillion kullanın. Dudak çizgisini tamamen karartın.

Dudaklarınızı gölgelendirmeyi bitirin ve ışık ekleyin. Üç boyutlu bir görünüm vermek için dudaklarınızın altına gölge uygulayın. Dudak üst kısmına ışık ekleyin.